• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  408812,327
  % 0,43
 • BIST 100
  %

Ücretsiz Kredi Kartları ve Özellikleri – 2019 Güncel Liste

Ücretsiz Kredi Kartları ve Özellikleri – 2019 Güncel Liste

Kredi kartlarıyla ilgili yapılan düzenlemeler neticesinde bankaların müşterilerine en az bir tane aidatsız kredi kartı sunması gerekiyor. 3 Ekim 2014 tarihinde yürürlüğe giren Tüketici Yasası kapsamında ücretsiz kart hizmeti vermeye başlayan bankalar, başlarda kart özelliklerini sınırlı tutsa da gün geçtikçe kart özelliklerinde değişiklikler yapmaya ve çeşitli fırsatları ücretsiz kartlara da tanımlamaya başladı. İçeriğimizden ücretsiz kredi kartları ve özelliklerine dair bilgilere erişebilir, hemen ücretsiz kart başvurusunu tamamlayabileceğiniz adımları takip edebilirsiniz.

Akbank Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Akbank Free kredi kartı aidatı olmamasına rağmen Axess kart özelliklerinin neredeyse tamamından yararlanmanıza olanak tanıyor. Axess kartlarda olduğu gibi alışveriş yaptıkça chip-para kazandırır. Artı taksit, erteleme, ekstre böldür, EFT/Havale gibi özelliklerden yararlanırsınız. Ayrıca %1,60 faiz oranıyla kart limitinizden ücretsiz taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Akbank ücretsiz kredi kartı başvurunuzu 444 25 25 numaralı çağrı merkezini arayarak veya internet sitesi üzerinden form doldurarak yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Garanti BBVA Flexi kredi kartı aidatsızdır. Flexi kartınız ile nakit veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Harcama yaptıkça bonus kazandırmaktadır. Ekstra bonus kampanyalarına ücret ödeyerek katılabilirsiniz. Garanti BBVA’nın Bonus kredi kartlarına sunduğu ücretsiz taksitli nakit avans, ekstre atlat, taksitli para ve EFT/Havale gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz. Flexi kart başvurusu için BFLEXI yazıp 3340’a SMS atabilir veya Garanti BBVA şubelerine uğrayabilirsiniz.

ING Bank Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

ING Bank’tan ücretsiz kart kullanmak isteyenler Light kart başvurusu yapabilir. Light kart aidatsız olup harcama ve taksitlendirme hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar. Peşin harcamalarınızı sonradan taksitlendirme özelliğine sahiptir. Ayrıca acil sağlık hizmetleri, çekici ve çilingir gibi pek çok asistan hizmetlerinden de ücret ödemeden yararlanırsınız. Light kart başvurusu 0850 222 0 600 numaralı ING Bank çağrı merkezi aracılığıyla alınmaktadır.

QNB Finansbank Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Kart aidatı ödemeden kullanabileceğiniz QNB Finansbank Fix kredi kartı, alışveriş ve nakit avans özelliğine sahiptir. Cardfinans kredi kartı özellikleri olan artı taksit, ekstra parapuan, harcama öteleme  ve indirim gibi avantajlardan yararlanmak istenildiğinde, aylık 10 TL ödeyerek artı pakete dahil olmanız gerekmektedir. Fix kredi kartı başvurusu 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla veya QNB Finansbank web sitesi üzerinden form doldurarak alınmaktadır.

Türkiye İş Bankası Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Türkiye İş Bankasının Maximum aidatsız kredi kartı ile nakit ve taksitli alışveriş yapabilir, Maxipuan kazanabilirsiniz. Tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilir veya harcama erteleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. İş Bankası aidatsız kart kullanan müşterilerine 12 aya varan taksit seçenekleriyle avans kullanma imkanı da tanımaktadır. Ücretsiz kart müşterileri ilave taksit, indirim kampanyaları ve ilave Maxipuan kampanyalarından ise yararlanamıyor. İş Bankası ücretsiz kart başvurusu için AİDATSIZ yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızla birlikte 4402’ye SMS atmanız yeterlidir.

HSBC Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

HSBC ücretsiz kredi kartı Concept kart ile alışveriş yapabilir, puan kazanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden; vadesiz hesabınız olması halindeyse internet veya telefon bankacılığı aracılığıyla nakit avans kullanabilirsiniz. Nakit Puan ve Advantage TatilPuan programları ile özel kampanyalar sunmaktadır. Concept kart kullanıcıları AVIS’ten %25 indirimli araç kiralama ve PROGO ile transfer işlemlerinde %25’e varan indirimlerden yararlanıyor. HSBC ücretsiz kredi kartı başvurusu 0850 211 0 111 telefon bankacılığı aracılığıyla veya şubelerden alınmaktadır.

Vakıfbank Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Vakıfbank Express Card, yıllık üyelik ücreti ödemeden alışveriş yapmanızı sağlar. Alışverişlerinizden Worlpuan kazandırır. Kartınızla taksitli harcama yapabilir, nakit avans çekebilir ve internetten alışveriş yapabilirsiniz. Vakıfbank ücretsiz kredi kartı başvurusunu şube kanalından gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Ücretsiz Kredi Kartı ve Özellikleri

Yapı Kredi Bankası’nın World Eko kredi kart ile nakit ve taksitli harcama yapabilir, Worldpuan kazanabilirsiniz. Temassız kart özelliğini taşıdığından, 90 TL’ye kadar şifresiz alışveriş yapmanıza olanak tanır. Ayrıca 5-12 ay vade arası vade seçeneklerinden yararlanarak taksitli nakit avans da kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ücretsiz kredi kartı başvurusu yapmak için 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı telefon bankacılığını kullanabilir, Yapı Kredi Bankası web sitesi üzerinden form doldurabilir veya şubeye uğrayabilirsiniz.

 

 


YORUMLAR YAZ