• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  408289,108
  % 0,24
 • BIST 100
  %

Akbank Hızlı Para

Akbank Hızlı Para

Akbank şubeye gitmeden Akbank Hızlı Para, kredi fırsatını 30.000 TL’ye kadar olan kredi tutarlarında sağlıyor. Hem Akbank internet şube hem de Akbank Direkt Mobil üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 7/24, belgesiz, imzasız kredinizi saniyeler içinde alabilir, 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Hızlı Para kullanımı söz konusu olduğunda sizin Findeks kredi notunuz başrolde olacaktır.

Hızlı Para veren bankalar kredi faiz oranlarını diğer bankaların rakamlarına göre oldukça yüksek tutabilirler. Bu durumda da aslında uygun bir oranla alacağınız krediyi daha pahalıya almış olabilirsiniz. Hızlı Para veren bankaların kredi hangi şartlarda verdiğini öğrenmeden önce sizin kredi notunuzu öğrenmekte fayda var. Eğer kredi notunuz yüksekse ve her bankada kolay bir şekilde krediniz onaylanabilecekse kolay kredi veren banka için daha çok uygun fiyatlı kredi veren bankalara dikkat edeceksiniz.

Bankalar Hızlı Para da verse zor da kredi verse sizin unutmamanız gereken bir numaralı şey; krediyi geri ödeyeceğiniz. Yani bankalar krediyi kolay verebilirler ama kredi geri ödeme şartları değişmiyor. Yine o krediyi ödeyecek olan sizsiniz. Kredi çekerken yapmanız gereken tüm bankaların kredi faiz oranlarını karşılaştırmak ve sizin bütçenize en uygun şartları ve oranları sunan bankadan krediye başvurmak. Gelirinizle orantısız bir kredi başvurusu yaptığınız zaman kredi notu yüksek olsa bile reddedilebilir. Bu yüzden Findeks kredi notu alın ve risk raporu ile beraber kullanılabilir kredi limiti, borç dökümü ve gelir borç endeksini gözlemleyin. Buna uygun olacak şekilde kredi başvurusu yaparak çok daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Kredi çekmek eskisi kadar zor olmadığı için artık birçok banka kişilere şubeye çağırmadan imza istemeden anında kredi vermektedir. Hemen kredi onayı veren bankalar bu hizmet ile ihtiyacı olan kişilere bankaya gitmeden kredi çekme imkanı sağlayarak zamandan tasarruf sağlamaktadır. Anında kredi veren bankalar arasında aşağıda da sayacağımız üzere; İş Bankası, Ak Bank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ön plana çıkmaktadır. Ön onaysız kredi çekmek isteyenler için hızlı kredi başvuru hakkında her şey.

Anında onaylı kredi, kredi talep eden müşteriye bankanın hiçbir belge getirme zorunluluğu uygulamadan onay vermesi anlamına gelmektedir. Bu kredi talebi, bankanın iletişim merkezlerinden, internet sitelerinden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir ve bu başvuruya çok kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır. Gelişen teknoloji ve bankaların dijitalleşmesi ile
birlikte, artık hemen hemen tüm bankacılık işlemleri mobil cihazlar üzerinden yapılabilir hale gelmiştir. Banka şubesine gitme gerekliliğini ortadan kaldıran ve zamandan kazanmayı sağlayan bu uygulamalardan birisi de kredi başvurusu için gerçekleştirilmektedir. Özellikle, acil nakit ihtiyacı duyan kişilerin hizmetine sunulan anında onaylı kredi uygulaması birçok banka tarafından sağlanmaktadır.

Hızlı Para Veren Bankalar

QNB Finansbank

Garanti Bankası

AKBANK

Yapı Kredi

HSBCI

ING BANK

ODEA

Fibabanka

Bank Pozitif gibi bankalar da bazı kampanyalarla kolay kredi onayları veriyorlar. Enpara.com, N Kolay Kredi, CEPTETEB, ING Bank E-Kredi ihtiyaç sahiplerini banka şubelerine gelmek zorunda bırakmadan ve ihtiyaç sahiplerinden kefil istemeden kredi hizmeti sunmaktadır. Bu bankalar kullanıcılarından istisnai durumlar dışında hiçbir belge istememektedir. Krediye ihtiyaç duyan kullanıcılarına gelir testi yaparak kredi hizmeti sunan bu bankaların müşterisi olsanız da olmasanız da kredi hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Fibabanka, Halkbank, Ziraat Bankası ve Denizbank gibi bankalar krediye ihtiyaç duyan kişilerden gelir belgesi istemeden kredi hizmeti sunmaktadır. Krediye ihtiyaç duyan kişiler bu bankaların hizmet sağlayacılarından elektronik ortamda internetten online olarak gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilir. Gelir belgesi istemeden kredi hizmeti sunan bankalar, ihtiyaç sahiplerinden Nüfus cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti Kimik Numarası bulunan resmi kimlik belgesi

Son 3 ay içerisindeki bir tarihe ait kişinin adına ibraz edilmiş fatura

İhtiyaç sahibi esnaflar için vergi kimliği

Alınan krediyi geri ödeyebileceğinizi gösterir evrak

Gibi bazı başka belgeler isteyebilmektedir.

Daha önce bankadan kredi çekmeyen kişilerin kredi kartı bulunuyorsa ya da kredili mevduat hesabı kullanıyorlarsa kredi onayı alma şansı daha yüksektir.  Kredi kartı ve kredili mevduat hesabı gibi ürünler de kredi notu ortalaması hesaplaması için kullanılmakta olup kişinin yüksek aylık gelir belgesi ibraz ederek düşük taksitli kredi talebinde bulunması ya da sağlam bir kefil sunması kredi onayı almasını kolaylaştıracaktır.  Bu tip ürünlerin daha önce hiçbirini kullanmayan kişilerin ilk olarak düşük limitli bir kredi kartı başvurusunda bulunması ve bu kartı birkaç ay düzenli ödedikten sonra kredi başvurusu yapmaları daha kolay kredi onayı almaları açısından önemlidir. Bankalar basit da kredi verse zor da kredi verse sizin unutmamanız gereken bir durum var her şartta o krediyi geri ödeyeceğiniz gerçeği. Yani bankalar krediyi basit verebilirler ama kredi geri ödeme şartları değişmiyor. Yine o krediyi ödeyecek olan sizsiniz. Kredi çekerken yapmanız gereken bütün bankaların kredi faiz oranlarını karşılaştırmak ve sizin bütçenize en ideal şartları ve oranları yayınlayan bankadan krediye başvurmak.

 

KAYNAK: https://www.kredivepara.com/akbank-hizli-para-nedir-ne-degildir/


YORUMLAR YAZ

 • Despinom2 sene önce
 • Masrafsız işlem yapan en iyi banka bence enpara’dır.